logo image

Hakkımızda

Mehmet Ali Doğan kurucusu olduğu Doğan Sanat Evi’ni 2001 yılında hizmete açmıştır. Bu yıla kadar Ankara Devlet Güzel Sanatlar Galerisi’nde çocuk grupları – güzel sanatlar fakülteleri ve liselerine yönelik sanatsal eğitim vermiştir.

Amacımız, yetenekli olan veya yetenekli olduğunu düşünen gençlerimize katkı sağlamak, rehber olabilmektir. Bu nedenledir ki, yıllardır gençlerimize zamanlarını kaybettirmeden, gereksiz vaatlerde bulunmadan, fikirlerimizi açıkça söylemekteyiz.

Usta çırak öğretisine önem verdiğimizden başarılı olabileceğini düşündüğümüz gençlerimizle bire bir ilgilenerek, atölye mantığına olan inancımızla daha iyi hizmet verdiğimizi biliyoruz.

Başarı elde edebilmek adına şablon bilgiler vermeden, öğretmek yerine öğrenme duygusunu sağlayarak; öğrencimizin kendi duyarlılığında ve güdülerinde farklı çizgisel ifadelerini oluşturabilmek ana hedefimizdir.

Bu nedenledir ki, eğitim sürecinde başka bir aracı eğitmen tercih etmemekteyiz. Çünkü, teknik açıdan bilgi karışıklılığına neden olmaktadır.

Bugune kadar sayısız öğrencimiz başarılı olmuştur. Sanat yaşamlarına akademilerde görev alarak, kendi açtıkları ajanslar ve sanat atölyelerinde sürdürebildiklerini görmek bizi gururlandırmakta, onur vermektedir.

Eğitmenler:

Mehmet Ali Doğan – Kişisel SitesiFacebook Profili

Hüseyin Ali Doğan – Facebook Profili